20. Festiwal Zespołów Artystycznych Przedszkoli „O piernikowe serce Jasia i Małgosi”

13 marca 5latki z grupy przedszkolnej Biedronki wystąpiły na jubileuszowym 20. Festiwalu Zespołów Artystycznych Przedszkoli „O piernikowe serce Jasia i Małgosi”. W tym roku tematem przewodnim były dawne zabawy podwórkowe oraz przyśpiewki ludowe. Przedszkolaki wykonały wszystkim dobrze znaną przyśpiewkę ludową „Szła dzieweczka do laseczka”. Występy dzieci oceniała siedząca przy scenie Baba Jaga, która w porozumieniu z tytułową Małgosią oraz P. Dyrektor Urszulą Strzelczyk uznała, że w tegorocznym festiwalu wszyscy mali uczestnicy zajęli pierwsze miejsce. Na zakończenie zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz pluszowe, mięciutkie piernikowe serce i gromkie brawa.