II miejsce w piłce siatkowej chłopców na szczeblu powiatu

W rozgrywkach brały udział drużyny: z Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Kozienicach, Publicznego Gimnazjum w Mniszewie i Publicznego Gimnazjum w Sieciechowie. W rywalizacji drużyn padły wyniki:

PG Nr 1 Kozienice – PG Sieciechów 1:2

PG Mniszew – PG Sieciechów 0:2

PG Nr 1 Kozienice – PG Mniszew 2:1

W klasyfikacji końcowej drużyna Publicznego Gimnazjum w Sieciechowie zajęła I miejsce, drużyna z naszego gimnazjum II miejsce i drużyna z Publicznego Gimnazjum w Mniszewie III miejsce. Opiekunem drużyny jest dyrektor Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach Tomasz Trela. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Kacper Dziedzic, Marek Kłos, Kacper Jabłoński, Filip Chrapek, Damian Ambroziak, Jakub Trzciński, Łukasz Wojtasik, Marcel Płatos, Igor Łuczyński, Dawid Gogacz, Marcel Walos i Kuba Wójcik.

{gallery}images/pg1/2011-2012/sport/powiat/II miejsce 28.02{/gallery}