Biegi przełajowe – sztafety „złoto dla chłopców, srebro dla dziewcząt”

W dniu 23.09.2017r. o godz. 9.00 na terenie stadionu sportowego w Kozienicach odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców na szczeblu gminy. W zawodach wzięły udział szkoły: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kozienicach oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kozienicach. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Gabriel Pierzchała, Cezary Weronowicz, Jakub Włodarczyk, Łukasz Klimas, Wiktor Wasiński, Maciej Smolarczyk, Marcin Michalak, która zajęła I miejsce, oraz drużyna dziewcząt: Joanna Cichowlas, Oliwia Wasińska, Katarzyna Filipczuk, Daria Ciesialska, Alicja Łukasiak, Natalia Chałdaś, Oliwia Wołos, Wiktoria Dziosa, Wiktoria Klimowicz, Michalina Jenżak, Oliwia Woda, Aleksandra Łopatowska, Izabela Sitkowska zajmując II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekunami uczniów byli: Dariusz Bojdziński i Anna Banaś.