Znów nie zawiedli pomagają przy organizacji V Biegu Energetyczna Dycha 2017

Na prośbę Enea Wytwarzanie dnia 30.09.2017 nasi uczniowie pracowali w charakterze wolontariuszy przy organizacji V Biegu Energetyczna Dycha 2017. Zadaniem naszych wolontariuszy była, praca w biurze zawodów, rozdawanie napojów oraz pamiątkowych medali zawodnikom dbanie o porządek w szatni przed biegiem. Przedstawiciele naszej placówki w składzie: Julia Górka, Oliwia Sobota, Aleksandra Lisicka, Wiktoria Krupa, Adrianna Jezuita, Julia Byzdra , Julia Rybak, Aleksandra Garbacz, Julia Kultys, Izabela Wołos ,Sylwia Gorzkowska, Katarzyna Mazur, Magdalena Prawda, sprawnie współpracowali podczas czynności porządkowych i organizacyjnych. Każdy z wolontariuszy otrzymał zaświadczenie o pracy w formie wolontariatu oraz drobny upominek od organizatorów imprezy. Opiekę nad uczniami sprawowali Krzysztof Caban oraz Dariusz Bojdziński.