Cerrad Czarni Radom ponownie w naszej szkole !!

W poniedziałek 11 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 odbył się wspólny trening piłki siatkowej uczniów z zawodnikami plus ligowego zespołu Cerrad Czarni Radom. Do Kozienic przyjechali: II trener zespołu Wojciech Stępień, przyjmujący: Wojciech Żaliński oraz Jakub Rybicki, środkowi: Dmytro Teryomenko oraz Norbert Huber. Ideą wydarzenia było promowanie siatkówki oraz aktywnego spędzania czasu wśród dzieci i młodzieży. Przed zawodami wspólną rozgrzewkę z uczniami poprowadzili zawodnicy radomskiego klubu. Chłopcy z klas 2 i 3 gimnazjum trenowali pod okiem Dmitra oraz Jakuba, natomiast dziewczęta i chłopcy klas IV uczęszczający na zajęcia sks z piłki siatkowej doskonalili umiejętności z Wojtkiem i Norbertem. Po wspólnych ćwiczeniach uczniowie rozegrali mecz piłki siatkowej. Zwycięska okazała się drużyna wzmocniona przez Jakuba oraz Dmitra pokonując przeciwników 25:19. Na koniec zawodnicy Cerradu Czarnych Radom rozdali uczniom drobne upominki, chętnie rozdawali autografy oraz robili sobie pamiątkowe zdjęcia z młodzieżą.