Mikołaj w Oddziałach Przedszkolnych PSP nr 4

Dziś, 6 grudnia 2017 roku, gościliśmy Świętego Mikołaja. Dzieci
z Oddziału Krasnoludków i Delfinków powitały oczekiwanego gościa w swoich salach krótkim wierszykiem i piosenką. Mikołaj nie był sam. Towarzyszyły mu dwie pomocnice – Dzwoneczki – w białych szatach. Częstowali dzieci cukierkami. Każde dziecko otrzymało prezent, pięknie opakowany i przewiązany wstążką. Niektórzy zechcieli zrobić sobie pamiątkową fotografię z Mikołajem. Niektórzy niestety mieli obawy podejść bliżej.
Dzieciaki były bardzo szczęśliwe. W geście wdzięczności wręczyły Świętemu Mikołajowi piękną laurkę za odwiedziny w przedszkolu i podarunki.
W grupie Biedronek Mikołaj nie wszedł do dzieci. Miłą niespodziankę zostawił w szatni. Biedronki szukały, gdzie tajemniczy gość pozostawił upominek. Okazało się, że w bucie każdego dziecka znajduje się słodki prezent. To dopiero niespodzianka!
Dziękujemy Święty Mikołaju! Zaskoczyłeś również panie !!!