Czwórka kibicuje Czarnym podczas zmagań w siatkarskiej Plus Lidze

Po raz kolejny uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach mieli szansę kibicować podczas meczu siatkarskiego w ramach Partnerstwa Regionalnego .
W  sobotnie przedpołudnie  15 lutego 2020r drużyna Cerradu Enea Czarnych Radom ponownie wystąpiła w barwach naszej gminy. Tym razem radomska drużyna zmierzyła się z  VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Libero Czarnych zagrał w koszulce z logiem Kozienic w ramach Partnerstwa Regionalnego. To projekt wspierający rozwój siatkówki w miastach i gminach naszego regionu wprowadzony przez Stowarzyszenie CZARNI Radom.

Po zaciętej walce siatkarze Cerradu Enea Czarnych Radom sensacyjnie wygrali z liderem grupy z ekipą VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w radomskiej hali MOSiRu 3:1.

MVP zawodów został wybrany Karol Butryn.
Enea Czarni Radom – Verva Warszawa Orlen Paliwa 3:1 (25:19, 22:25, 25:21, 25:23)
Cerrad Enea Czarni: Kędzierski, Butryn 24, Sander 18, Włodarczyk 9, Pajenk 8, Ostrowski 9, Ruciak (libero) oraz Masłowski (libero), Protopsaltis 7, Firszt, Boruch, Grzechnik.

Opiekunami byli: Urszula Szerszeń, Krzysztof Caban, Janusz Rdułtowski