Dzień Babci i Dziadka

W środę 22.01.2020 w progach naszej szkoły pojawili się wspaniali i niecodzienni goście: prababcie, babcie i dziadkowie uczniów klasy 1a i 1b. Nasze pierwszaki zaprezentowały montaż słowno-muzyczny, a także krótką scenkę kabaretową. Piękne i niejednokrotnie wzruszające wiersze,piosenki i życzenia co chwila nagradzane były gromkimi brawami. Wnuczkowie swoim występem podziękowali dziadkom za ich bezwarunkową miłość, troskę i ciepło okazywane każdego dnia. Serdeczne życzenia długiego życia w zdrowiu, pogody ducha, samych życzliwych ludzi wokół, pociechy z wnucząt i słońca na niebie, przy dźwiękach utworu Anny Rusowicz ,,W stronę słońca” złożyły szanownym seniorom wychowawczynie. Na koniec uczniowie odśpiewali głośne i radosne 100 lat, wręczyli dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i zaprosili na słodki poczęstunek. To wyjątkowe spotkanie przyniosło wszystkim wiele radości i uśmiechu, a niezapomniane chwile z pewnością na długo pozostaną w sercach dziadków.