Uroczysta gala wręczenia stypendiów Burmistrza

18 października nasi uczniowie otrzymali stypendia Burmistrza Gminy Kozienice za szczególne wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne i sportowe. Uroczysta gala odbyła się w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno Artystycznego, a najliczniejszą grupę stanowili uczniowie naszej szkoły w liczbie 49. Dla porównania w roku ubiegłym było 35 uczniów. Warto wspomnieć, że rekord pobiła klasa 3a, z której aż 12 uczniów otrzymało stypendium. Na gali obecni byli Burmistrz dr inż. Tomasz Śmietanka, wiceburmistrz Małgorzata Bebelska, dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego Robert Boryczka, przewodniczący Komisji Edukacji Krzysztof Zając oraz wyróżniający się uczniowie wraz z rodzicami. Naszych uczniów wspierał jak zawsze dyrektor Tomasz Trela. Stypendia Burmistrza przyznawane są już od 15 lat , po raz pierwszy otrzymało je 24 uczniów w 2012 , liczba ta sukcesywnie rosła i w tym roku stypendia otrzymało aż 126 osób.