Ekologiczny sukces naszych uczennic !!!

13 czerwca 2017r. w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu miała miejsce konferencja ” Rośliny Prawem Chronione- Poznajemy Je Bliżej”, podczas, której odbyło się podsumowanie II edycji konkursu z cyklu ” Rośliny i zwierzęta prawem chronione w regionie radomskim”. W kategorii IV- szkoły ponadpodstawowe nasi uczniowie jak zwykle uplasowali się w czołówce. Tym razem na podium stanęły uczennice z klasy Ia: II miejsce zdobyła Weronika Bieniek, a miejsce III przypadło w udziale Katarzynie Bolek. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie prowadzić hodowlę chronionej rośliny, a następnie dostarczyć organizatorom dzienniczek obserwacji uzupełniony, krótkim filmem. Opiekunem konkursu była Pani Iwona Bitner.

Uczennicom i opiekunowi gratulujemy.