Sukcesy naszych uczniów w pływaniu indywidualnym i drużynowym

W zawodach wzięły udział dwie szkoły: Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kozienicach oraz Publiczne Gimnazjum  Nr 1 w Kozienicach. Konkurencje indywidualne odbyły się na dystansie 50 m stylem grzbietowym, klasycznym, dowolnym. W konkurencjach indywidualnych uczniowie naszej szkoły zajęli miejsca :

Styl grzbietowy dziewczęta : Styl grzbietowy chłopcy :
Aleksandra Kutyła  ID     II miejsce    Kamil  Kaczkowski  IB       II miejsce
Krzysztof Grzelak  IA          III miejsce

Styl dowolny dziewczęta : Styl dowolny chłopcy :
Edyta Wójcik  IF        I miejsce                    Marcin  Ilewski   I F    I miejsce
Anna Ilewska  IF        II miejsce

Styl dowolny dziewczęta : Styl dowolny chłopcy :
Aleksandra Wójcik  IID     III miejsce       Filip  Chrapek   II A       I miejsce

Styl klasyczny dziewczęta : Styl klasyczny chłopcy :
Karolina Nastula II D    I miejsce           Michał Wysocki  IID    I miejsce
Marcel  Żarłak    IIA       III miejsce

Styl dowolny dziewczęta : Styl dowolny chłopcy :
Anna Kowalska  IIIA      II miejsce             Sebastian Drążyk  IIIA    III miejsce

Styl klasyczny chłopcy :

Marcin Markiewicz IIIA      II

Jakub  Sękulski   III E     III miejsce

Odbyły się również sztafety drużynowe 6x 25m stylem dowolnym, w których zwyciężyła  drużyna z Publicznego Gimnazjum nr  2 . W klasyfikacji końcowej uczniowie naszej szkoły zajęli 2 miejsce. Opiekunami młodzieży byli Jacek  Wochniak i Dariusz Bojdziński.

{gallery}images/pg1/2011-2012/sport/plywanie{/gallery}