II Otwarte Mistrzostwa Sudoku rozstrzygnięte !

Naszą szkołę reprezentowało sześciu uczniów: Łukasz Wołos /kl. IIIa/, Paulina Mróz /kl. IIId/ , Kinga Połeć /kl. III f/, Weronika Kowalczyk /kl. IIId/ , Daria Domagała /kl. Ia/, Weronika Konopka /
kl. Ia/. Ta japońska gra cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród młodzieży, co widać było po liczbie osób, które zdecydowały się z nią zmierzyć. Oprócz klasycznego sudoku uczestnicy rozwiązywali też inne jego warianty, co urozmaiciło grę. Konkurs składał się z dwóch etapów. O wynikach decydowała ilość punktów za prawidłowo uzupełnione pola. Uczennica naszego gimnazjum – Kinga Połeć, zajęła w tych mistrzostwach III miejsce.

Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych owocnych zmagań z Sudoku.

{gallery}images/pg1/2013-2014/Konkursy/sudoku{/gallery}