II Przedszkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy rękodzieła i wyrobów artystycznych

W dniach 19-22 grudnia w oddziałach przedszkolny odbył się II kiermasz bożonarodzeniowy, na którym wystawione zostały prace wykonane przez dzieci, rodziców i nauczycieli naszej placówki.

Jak zawsze mogliśmy liczyć na zaangażowanie całej wspólnoty przedszkolnej – powstały wspaniałe świeczniki, stroiki bożonarodzeniowe, różnorakie choinki, bombki czy też świąteczne ramki na zdjęcia. Nie zabrakło również przysmaków kuchni polskie j – grzybków suszonych i marynowanych, pysznego soku z pigwy czy też pachnących przyprawami pierniczków. Wielkim powodzeniem cieszyła się również wykonana przez jedną z mam cudownie pachnąca sól do kąpieli o właściwościach leczniczych i relaksacyjnych.

Kiermasz cieszył się wielkim powodzeniem, kupujący okazali się bardzo hojni. Zebrane fundusze w całości zostaną przeznaczone na zakup zabawek dla dzieci.

Życząc wszystkim wesołych, radosnych i rodzinnych Świąt czekamy z niecierpliwością na kolejny kiermasz rękodzieła i wyrobów artystycznych.