Szkolny konkurs ” Zbiórka makulatury” rozstrzygnięty !!!

22 marca w bibliotece szkolnej odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu ” Zbiórka makulatury”, który od wielu lat odbywa się w naszej szkole. W akcję jak zwykle zaangażowało się wielu uczniów i ich rodziców. Tegorocznym rekordzistą, okazała się uczennica klasy IVa, Natalia Krupa, która przyniosła 632kg makulatury – wynik wagi ciężkiej  Następne miejsca zdobyli w kolejności: Maja Śmietanka(kl. Ia), Damian Połoński (kl. IIIe), Adrianna Śmietanka( kl. IId), Aleksandra Król (kl. IIIa). Na wyróżnienie zasłużyli ponadto: Klaudia Mańka (kl. IIIb), Jan Kuśmierczyk (kl. IIf), Martyna Górniak (kl. II b), Amelia Szczepanik( kl.IV b), Zuzanna Tokarczyk (kl. IIb), Igor Paciorkiewicz (kl. IIId), Simona Drapała(kl. IIIe), Jakub Kultys (kl. IIb), Zuzanna Sygocka (kl. IIf), Piotr Stępień (kl. VII a), Zuzanna Maj (kl. VIId), Weronika Krupa (kl.IIa), Emilia Popis (kl. IIb). Tylko nagrodzeni uczniowie zebrali ok. 2,5 tony makulatury. W konkursie udało się zebrać ponad 5,5 tony makulatury. Dyrektor Tomasz Trela podziękował uczniom, zaangażowanym nauczycielom, a szczególne podziękowania skierował do rodziców, bez pomocy których akcja nie przyniosłaby takich rezultatów. Makulaturę zbieramy dalej – do 10 kwietnia. Teraz zostanie przekazana do Kozienickiej Gospodarki Komunalnej. Koordynatorem konkursu jest Iwona Bitner.