III miejsce w gminnych rozgrywkach w piłce nożnej chłopców

Zgodnie z kalendarzem imprez sportowych Miasta i Gminy Kozienice w dniu 09.04.2016 r. w Publicznym Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach odbyły się rozgrywki sportowe w piłkę nożną chłopców na szczeblu gminy. W zawodach uczestniczyły drużyny z Publicznego Gimnazjum im. bp. Jana Chrapka w Świerżach Górnych, Publicznego Gimnazjum Nr 2 im. Zygmunta Starego w Kozienicach oraz Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach.
Rozgrywki odbywały się systemem „ Każdy z każdym”. Pierwszy mecz nasi uczniowie rozegrali z PG nr2 i przegrali z wynikiem 4:2 w drugiej kolejce spotkały się drużyny z PG nr2 i PG Świerże Górne i mecz zakończył się  wynikiem bezbramkowym a w trzeciej odsłonie reprezentacja PGnr1 i  PG Świerże Górne naszej reprezentacji szkoły zabrakło szczęścia ponieważ w ostatniej minucie stracili bramkę wyrównującą 1: 1  i uplasowali się na 3 miejscu.
Opiekunem zespołu jest Krzysztof Caban
Reprezentacja szkoły: