III przedszkolny kiermasz bożonarodzeniowy rękodzieła i wyrobów artystycznych w oddziałach przedszkolnych

Idą, idą święta… W dniu 20 grudnia w oddziałach przedszkolnych po raz III został zorganizowany kiermasz bożonarodzeniowy rękodzieła i wyrobów artystycznych. W kiermasz, jak co roku, zaangażowała się cała społeczność przedszkolna. Dla każdego coś innego, do wyboru, do koloru, małe, duże, zielone, kolorowe, świecące… To już tradycja, kiedy mogliśmy zorganizować takie przedsięwzięcie dzięki współpracy dzieci, ich rodziców, dziadków i pracowników przedszkola.
Serdecznie dziękujemy zarówno wszystkim wykonawcom, jak i nabywcom tak niepowtarzalnych ozdób. Tym bardziej, że cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na zabawę karnawałową naszych milusińskich. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za tak liczny udział w kiermaszu.