Indywidualne biegi przełajowe szkół podstawowych

W dniu 26.09.2020r. o godz. 9.00 na terenie leśnym przy Parafii  Św. Rodziny w Kozienicach odbyły się Mistrzostwa Gminy Kozienice w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych rocznik 2008-2009r. W zawodach wzięły udział szkoły: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Kozienicach, Publiczna Szkoła Podstawowa w Świerżach Górnych, Publiczna szkoła Podstawowa w Brzeźnicy oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Ryczywole. Naszą szkołę reprezentowali:

Alicja Popiel 6a – 11m

Emilia Wanat 6a – 12m

Igor Myśków 6a – 6 m

Kacper Okrój 6a – 9 m

Filip Szczepanik  6a – 11m

Bartek Wojtasik 6a

Prawie wszystkim uczniom udało się zająć miejsca w pierwszych dwunastkach co pozwoliło zakwalifikować się do kolejnego etapu zawodów na szczeblu powiatowym.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunami uczniów był Dariusz Bojdziński