Indywidualne zawody w pływaniu dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

W dniu 03.03.2018r. w krytej pływalni „Delfin” w Kozienicach odbyły się indywidualne zawody w pływaniu dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Uczniowie klas IV naszej szkoły rywalizowali z rówieśnikami z innych szkół z terenu gminy w dwóch stylach pływackich; dowolnym i grzbietowym na dystansie 25 metrów. Naszą szkołę reprezentowali: Amelia Szczepanik klasa 4b, Aleksandra Kamińska klasa 4b, Aleksandra Popis klasa 4a, Tomasz Filipczuk klasa 4b. W klasyfikacji końcowej uczniowie zajęli następujące miejsca: Amelia Szczepanik – styl grzbietowy I m, styl dowolny I m Tomasz Filipczuk – styl dowolny III m Aleksandra Popis – styl grzbietowy 10 m Aleksandra Kamińska – styl dowolny 12 m. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Opiekunem uczniów był Dariusz Bojdziński.