JABŁKA w Publicznym Gimnazjum Nr 1

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Kozienicach informuje, że w  związku z embargiem rosyjskim na jabłka polskie wprowadzonym przez Federację Rosyjską otrzymaliśmy bezpłatnie jabłka za pośrednictwem Agencji Rynku Rolnego.

Jabłka będą przywiezione  w skrzynkach po 20 kg do naszej Placówki, po odbiór zapraszamy chętnych; Rodziców, Opiekunów, Nauczycieli oraz Pracowników Administracji i Obsługi od 8 maja 2015 r. na terenie Szkoły. W przypadku zainteresowania otrzymaniem jabłek proszę o kontakt ze Szkołą, sekretariat;  48 614 52 01.

Całe przedsięwzięcie jest całkowicie bezpłatne.

Dla uczniów naszej Szkoły skrzynki z jabłkami będą wystawione w stołówce z możliwością korzystania w dowolnych ilościach. Zachęcamy Państwa do skorzystania z przedsięwzięcia Agencji Rynku Rolnego.