Konkurs „Moje spotkania z Puszczą” rozstrzygnięty

XXII edycja konkursu przebiegała pod hasłem „Rok w życiu drzewa” i odbywała się w dwóch etapach. W eliminacjach szkolnych wzięło udział 1166 uczniów z 40 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Na drugi etap wpłynęło 259 prac, w tym 140 prac plastycznych, 63 prace literackie i 56 prac fotograficznych. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych (lat 6 – 9 i lat 10 -12), gimnazjów (lat 13 – 15) oraz szkół ponadgimnazjalnych (lat 16 – 19).  Jury w składzie: Ilona Jamróz, Nadleśnictwo Kozienice; Tomasz Wróblewski, Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach; Magdalena Chołuj, Miejska Biblioteka Publiczna w Pionkach; Janina Kurek,  Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice; Jolanta Tabor i Aleksandra Kołacz z Mazowieckiego Zespołu Parków Krajobrazowych; wyróżniła w poszczególnych kategoriach wiekowych 35 uczniów z różnych szkół i nagrodziła 36 uczestników finału.

Wśród finalistów tegorocznej edycji znalazła się uczennica naszego gimnazjum, Karolina Nastula, która została nagrodzona w kategorii „plastyka”. Odebrała ona nagrodę (sprzęt turystyczny) ufundowaną przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Pani Iwona Bitner za przygotowanie uczennicy otrzymała sprzęt sportowy. Karolinie Nastuli i pani Iwonie Bitner serdecznie gratulujemy.

{gallery}images/pg1/2012-2013/Konkursy/Konkurs Spotkanie z Puszcza{/gallery}