Mistrzostwa Mazowsza w lekkiej atletyce

Dnia 06.06.2018 roku na stadionie miejskim im. Bernarda Szymańskiego w Płocku odbyły się zawody lekkoatletyczne klas VII i II,III klas gimnazjalnych na szczeblu Mazowsza. Impreza rozpoczęła się defiladą wszystkich uczestników zawodów z Płocka, Warszawy Sochaczewa, Siedlec, Radomia, Ostrołęki, Legionowa, Ciechanowa.
Naszą szkołę reprezentowali Jakub Włodarczyk w pchnięciu kulą i Gabryś Pierzchała w biegu na 100m.
W konkurencji w pchnięciu kulą wzięło udział 24 zawodników , nasz reprezentant uplasował się na 12 miejscu z wynikiem 10.19m. Pierwsze miejsce zajął zawodnik z wynikiem 11.92m.
Gabryś Pierzchała w eliminacjach biegu na 100m osiągnął życiowy wynik 12.14s, ale nie wystarczyło to do zakwalifikowania się do serii finałowej -zabrakło tylko 0,05 s. Ostatecznie zajął 7 miejsce.
Opiekunem reprezentacji szkoły był Krzysztof Caban