XI Otwarte Mistrzostwa Sudoku klas III-V w LO w Kozienicach rozstrzygnięte!

4 czerwca 2018r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbyły się XI Otwarte Mistrzostwa Sudoku klas III-V szkoły podstawowej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Paulina Jastrzębska kl. IVa, Natalia Krupa IVa, Oliwia Waligórska kl. IVb, Tobiasz Turbak kl.IVb. Konkurs składał się z etapu indywidualnego, w którym brało udział 18 przybyłych uczniów. Uczniowie zmagali się z czterema zadaniami o różnym stopniu trudności. Wszyscy uczestnicy rywalizacji reprezentowali bardzo wysoki poziom. Nasi uczniowie: Paulina Jastrzębska zajęła w tym konkursie II miejsce, a Tobiasz Turbak – III miejsce. Podsumowaniem spotkania było wręczenie nagród i dyplomów najlepszym uczestnikom mistrzostw.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych owocnych zmagań z Sudoku!!!