„Mistrzowie ortografii są wśród nas”

Dnia 27 lutego w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie nagród w konkursie „Szkolny Mistrz Ortografii”. Co trzeba zrobić aby, zostać mistrzem ortografii? Z pewnością wziąć udział w naszym szkolnym konkursie „Mistrz Ortografii” a także jak podkreślają uczestnicy konkursu nie tylko znać zasady ortograficzne, ale również być miłośnikiem literatury, gdyż to poprzez czytanie kształtuje się znajomość wielu trudnych słów, w jakże niełatwym języku ojczystym.
W tym roku nasi poloniści (A. Skiba i E. Rytko) nie oszczędzali naszych uczniów. Dyktanda zarówno na pierwszym jak i drugim etapie były naprawdę truuuudne. Tym bardziej gratulujemy zwycięzcom!!! Najlepsi uczniowie odebrali nagrody i dyplomy z rąk Pana Dyrektora Tomasza Treli oraz opiekunki konkursu Agnieszki Skiby.
Laureaci konkursu:
Klasy IV