Nasi uczniowie Laureatami konkursu „Moje spotkania z Puszczą” pt. „Drzewa tętniące życiem”

02.12.2016r .w Domu Kultury w Pionkach odbyło się podsumowanie XXVI edycji konkursu „Moje spotkania z Puszczą”. Konkurs ten w kategorii gimnazja obejmował następujące dziedziny: literatura, fotografia i test wiedzy. W kategorii fotografii – wyróżnienie zdobyła Ada Kobylskaz klasy 2A.
Eliminacje parkowe testu wiedzy zostały przeprowadzone 08.11.2016 r. w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Pionkach. W teście wiedzy wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy uzyskali najlepsze wyniki w eliminacjach szkolnych. Test wiedzy rozwiązywało 38 uczniów z 14 placówek oświatowych regionu radomskiego. Nasze gimnazjum reprezentował silny zespół w składzie: Katarzyna Tyśkiewicz, Wiktoria Rytko, Patrycja Żak, którego opiekunem była Iwona Bitner. Nasi uczniowie znaleźli się w finałowej dziesiątce zwycięzców!!!
Gratulujemy Kasi Tyśkiewicz, która zajęła III miejsce oraz Wiktorii Rytko i Patrycji Żak uhonorowanych wyróżnieni

ami.