Nasi uczniowie pomagają przy organizacji IV Biegu Energetyczna Dycha 2016

Na prośbę Enea Wytwarzanie dnia 01.10.2016 nasi uczniowie pracowali w charakterze wolontariuszy przy organizacji IV Biegu Energetyczna Dycha 2016. Zadaniem naszych wolontariuszy było dbanie o porządek w szatni przed biegiem, praca w biurze zawodów, rozdawanie napojów oraz pamiątkowych medali zawodnikom. Przedstawiciele naszej placówki w składzie: Julia Górka, Ada Jezuita, Julia Byzdra , Wiktoria Gontarz 2b, Wiktoria Klimowicz, Julia Rybak, Aleksandra Garbacz, Julia Kultys, Izabela Wołos 2c, Alicja Stępień, Agata Dulak, Natalia Babula, Natalia Przerwa, Zofia Lewandowska, Wiktoria Stępniewska z klasy 3e oraz Ada Kobylska i Małgorzata Jopek 2a sprawnie współpracowali podczas czynności porządkowych i organizacyjnych. Każdy z wolontariuszy otrzymał zaświadczenie o pracy w formie wolontariatu oraz drobny upominek od organizatorów imprezy. Opiekę nad uczniami sprawowali p. Dorota Mazur oraz p. Krzysztof Caban.