Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Następnie delegacja uczniów złożyła kwiaty pod popiersiem papieża Jana Pawła II. Po odśpiewaniu hymnu szkoły rozpoczęła się druga część uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na początku głos zabrał pan dyrektor Tomasz Trela, który podziękował wszystkim za pracę i zaangażowanie na rzecz szkoły. Nagrodził szczególnie wyróżniających się nauczycieli i życzył wiele wytrwałości w dalszej pracy z młodzieżą. Jako kolejna zabrała głos pani Maja Giedyk. W imieniu Rady Rodziców podziękowała wszystkim pedagogom za trud, jaki wkładają w edukację ich dzieci. Mile słowa nauczyciele i pracownicy szkoły usłyszeli również od przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Damiana Jaska, który powiedział m.in., że „Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić” . Uroczystości zakończył program artystyczny, w którym uczniowie w zabawny sposób zaprezentowali typy osobowości nauczycieli. Przygotowany on został przez uczniów klasy II a i II d pod opieką pani Elżbiety Rytko. Oprawę muzyczną uroczystości zapewnił chór szkolny pod kierunkiem pani Beaty Tadli-Rodakowskiej. Całość uroczystości została uświetniona wręczeniem pracownikom szkoły drobnych upominków wykonanych własnoręcznie przez członków Samorządu Uczniowskiego.

{gallery}images/pg1/2014-2015/DEN{/gallery}