Ogromne brawa dla naszych uczniów za serca pełne miłości. Pomagamy najbardziej potrzebującym.

5 maja 2016 r. na ulicach Kozienic odbył się happening, podczas którego uczniowie naszej szkoły informowali mieszkańców Kozienic o Akcji Żonkil. Tego dnia gimnazjaliści prezentowali swoje talenty muzyczne, taneczne i wokalne zwracając uwagę przechodniów na akcję, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 8 maja na ulicach naszego miasta. Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji „ Hospicjum – Razem możemy więcej’’. Od ponad roku na terenie powiatu kozienickiego działa hospicjum domowe, które posiada wielodyscyplinarny zespół specjalistów wspierających chorych zmagających się z chorobami nowotworowymi i ich rodziny . Serdecznie prosimy o wsparcie i z góry dziękujemy za okazaną wrażliwość.

Serdeczne podziękowania dla firmy MGD System Radosław Ośka i Kwiaciarni pani Katarzyny Kurek za pomoc w organizacji happeningu.