Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Z wizytą u Starosty
17 lutego, podczas ferii zimowych, grupa młodzieży z naszego gimnazjum wybrała się do Starostwa Powiatowego w Kozienicach. Celem wizyty było zapoznanie z pracą samorządu lokalnego. Starosta, pan Janusz Stąpór, zaprosił nas do sali konferencyjnej.
II Otwarte Mistrzostwa Sudoku rozstrzygnięte !
Dnia 13 marca 2014r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbyły się VII Otwarte Mistrzostwa Sudoku. W konkursie brali udział uczniowie Liceum Ogólnokształcącego, Publicznego Gimnazjum Nr 1, Publicznego Gimnazjum Nr 2 i Publicznego Gimnazjum w Świerżach Górnych.
SUKCES NASZYCH SIATKAREK III miejsce w Finale Międzypowiatowym Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkoln
Walentynki w naszej szkole
Święto zakochanych obchodzimy, jak co roku, 14 lutego. Jest to dzień, w którym wszyscy zakochani obdarowują się „walentynkami”. To właśnie tego dnia osoby nieśmiałe mają szansę wyznać swoim sympatiom, co czują.
Pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej
Dnia 21.02.2014r gościliśmy w naszym gimnazjum grupę uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach, którzy przygotowali pokazy dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla naszych uczniów.






