Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach

Ciekawa biologia…

Karolina Nastula uczennica klasy III d Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach została finalistką etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii.

Festyn Zdrowia

1 czerwca odbył się Festyn Zdrowia zorganizowany przez uczniów naszego gimnazjum w ramach projektu Fundacji Banku Ochrony Środowiska w Warszawie.