Ciekawa biologia…
Karolina Nastula uczennica klasy III d Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach została finalistką etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii.
Karolina Nastula uczennica klasy III d Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach została finalistką etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii.
W czerwcu bieżącego roku Publiczne Gimnazjum nr 1 im Jana Pawła II w Kozienicach, zostało wyróżnione jako szkoła, z której pochodzi największa liczba laureatów w ogólnopolskim konkursie historycznym „Pamięć Nieustająca”.
Dnia 12 czerwca 2013 roku o godz. 17.00 w Publicznym Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach odbyło się spotkanie przygotowane dla wychowanków Placówki Socjalizacyjnej „Panda” w Kozienicach.
1 czerwca odbył się Festyn Zdrowia zorganizowany przez uczniów naszego gimnazjum w ramach projektu Fundacji Banku Ochrony Środowiska w Warszawie.
W roku szkolnym 2012/2013 w rozgrywkach piłki nożnej w lidze jesienno-wiosennej udział wzięło 8 drużyn:
W kwietniu i maju w naszej szkole został rozegrany indywidualny turniej w tenisie stołowym chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły.