Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach

MAM TALENT

W czwartek 21 marca w Publicznym Gimnazjum Nr 1 odbyła się III edycja międzyszkolnego konkursu Mam Talent. Konkurs organizowany jest przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły z okazji pierwszego dnia wiosny, która w tym roku jednak do nas nie przyszła.

Sukcesy Julii Wójcik z geografii i historii

Julia Wójcik, uczennica klasy III D z naszego gimnazjum, uzyskała w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie tytuł laureata z geografii i finalisty z historii.