VI Otwarte Mistrzostwa Sudoku rozstrzygnięte !
Dnia 27 lutego 2013r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Sudoku.
Dnia 27 lutego 2013r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Sudoku.
W styczniu w naszym gimnazjum gościł pisarz regionalny Janusz Karaś. W spotkaniu uczestniczyło blisko stu uczniów.
W ramach projektu „Szkoła Równych Szans. IV edycja” uczniowie należący do koła ekologicznego prowadzonego przez Iwonę Bitner przyswajają treści dotyczące ekologii i ochrony środowiska. We wrześniu 2012 roku uczniowie zapoznali się z problematyką odpadów,...
23. 02. 2013r. w Publicznym Gimnazjum Nr1 im. Jana Pawła II w Kozienicach odbył się II Turniej Piłki Siatkowej Zespołów Samorządowych o Puchar Burmistrza Gminy Kozienice.
„Przyrzekam na kobiety stałość niewzruszoną,/ nienawidzić ród męski, nigdy nie być żoną” to kluczowe słowa wypowiedziane przez Anielę i Klarę, bohaterki komedii „Śluby panieńskie” autorstwa Aleksandra Fredry.
Dnia 25.02.2013 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu: fotograficznego pt.” Inspiracja przyrodą” oraz konkursu „Mistrz Sudoku” .