Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach

TYDZIEŃ EDUKACJI GLOBALNEJ 19 – 25 LISTOPADA

 

Dnia 23 listopada 2012 roku w Publicznym Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach odbyły się zajęcia zorganizowane przez p. Iwonę Bitner i p. Agnieszkę Cieślakowską w ramach obchodów Tygodnia Edukacji Globalnej pod hasłem „Na rzecz wspólnego świata”.