Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, 17 i 20 grudnia 2012 r., młodzież Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach odwiedziła Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Opactwie i Warsztaty Terapii Zajęciowej w Przewozie.
W dniu 15 grudnia 2012 roku w Publicznym Gimnazjum w Głowaczowie odbyły się zawody dziewcząt w tenisie stołowym na szczeblu powiatowym.
15 grudnia 2012 roku uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w rozgrywkach piłki koszykowej chłopców na szczeblu gminy.
Zgodnie z kalendarzem imprez sportowych uczennice naszego gimnazjum 08 grudnia 2012 roku wzięły udział w rozgrywkach piłki koszykowej dziewcząt na szczeblu gminy, które odbyły się w Gimnazjum nr 2 w Kozienicach.
6 grudnia był w naszej szkole jednym z tych wyjątkowych dni w roku. To za sprawą Św. Mikołaja, który odwiedził uczniów naszego gimnazjum.
Dnia 29 listopada 2012 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w świetlicy szkolnej Dzień Wróżb. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość poznania swoich przyszłych losów.