Piłka ręczna dziewcząt

W dniu 06.10.2018r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Kozienicach odbyły się rozgrywki w piłkę ręczną dziewcząt.
W turnieju wzięły udział reprezentacje trzech szkół: PSP nr 2 w Kozienicach, PSP w Janikowie oraz gospodarze PSP nr 4 w Kozienicach. Pierwszy mecz rozegrały między sobą drużyny miejscowych szkół. Po wyrównanej walce dziewczyny z naszej szkoły uległy koleżankom z PSP nr 2 – 1:2. Kolejna potyczka to mecz naszej reprezentacji z dziewczynami z PSP w Janikowie, jak się okazało w klasyfikacji końcowej ze zwyciężczyniami turnieju. Pierwsza połowa meczu przebiegała pod dyktando dziewczyn z PSP nr 4 i zakończyła się wynikiem 3:0. Druga połowa to pogoń koleżanek z Janikowa. Ostatecznie mecz reprezentacji PSP nr 4 w Kozienicach z reprezentacją z Janikowa zakończył się zwycięstwem naszych dziewczyn 3:2. Ostatnia odsłona turnieju to mecz drużyny z Janikowa z drużyną z PSP nr 2. Dziewczyny z Janikowa pokonały koleżanki z „ kozienickiej dwójki ” 4:0.
Po rozegraniu trzech meczów okazało się, że reprezentacja każdej ze szkół ma po jednym wygranym meczu. O zwycięstwie zdecydowały zdobyte bramki.
Szczęście uśmiechnęło się do dziewczyn z PSP w Janikowie.