„Gliniarz w przedszkolu”

25 października Funkcjonariusze Policji z Wydziału Ruchu Drogowego KWP Radom: mł. insp. Stanisław Popiel, i st. asp. Ewelina Stróżka poprowadzili zajęcia z przedszkolakami. Najmłodsi bawili się wspaniale, a dzięki dobrej zabawie łatwiej zapamiętywali przekazywane informacje na temat zasad ruchu drogowego. Pan policjant z dużym poczuciem humoru i pełnym profesjonalizmem przekazał dzieciom najważniejsze informacje dotyczące zasad bezpiecznego poruszania się po ulicach. Następnie dzieci poprzez zabawę uczyły się jak przechodzić przez „zebrę”. Maluchy z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. Przedszkolaki mogły również obejrzeć samochód policyjny. Na koniec spotkania w ramach podziękowania funkcjonariusze otrzymali pamiątkowe dyplomy, na których dzieci odbiły swoje odciski palców. W spotkaniu uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych.