Rajd integracyjny klas czwartych i siódmych

Po dwóch tygodniach nauki przyszedł czas na wspólną zabawę. Dnia 19 września uczestniczyliśmy w VII Rajdzie Integracyjnym klas czwartych i siódmych, w którym wzięło udział 120 uczniów.
Celem imprezy była integracja środowiska uczniowskiego poprzez wspólną zabawę. Wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami spotkali się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kozienicach o godz. 9.00.
Zabawę zaczęliśmy od sprawdzenia swojej wiedzy w teście krajoznawczo -turystycznym. Następnie po dynamicznej rozgrzewce przy muzyce , którą poprowadziły Marika Kęska i Ania Tyśkiewicz z klasy 7b, uczniowie rozpoczęli drużynowe zmagania w konkurencjach sportowych na wesoło. Poszczególne zadania były nagradzane punktami. Po ich podliczeniu klasyfikacja końcowo wypadła następująco:
I m – kl. IV a 24 pkt.
II m – kl. IV b 20 pkt.

I m – kl. VII a 31 pkt.
II m – kl. VII c 30 pkt.
III m – kl. VII b 22pkt

Klasy za udział w konkurencjach otrzymały pamiątkowe dyplomy, które wręczył Dyrektor Tomasz Trela. Imprezę zakończyło wspólne ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Rajd Integracyjny był udany i spełnił swoje zadania. Nasi uczniowie świetnie się bawili, lepiej poznali i przeżyli niezapomniane chwile.
Organizatorami imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego oraz wychowawcy klas IV i VII.
Quiz krajoznawczo –turystyczny przygotował i przeprowadził Jacek Wochniak.
Koordynatorem rajdu był Krzysztof Caban.

Więcej zdjęć tu