Rozstrzygniecie konkursu fotograficznego i „Mistrz Sudoku”

Do pierwszego z nich przystąpiło 11 uczniów : Krzysztof Celuch I a, Maciej Kutyła II d, Monika Matejko III f, Monika Chołuj I d, Adrianna Wałęka I d, Zuzanna Grześka II d, Ewelina Król III e. I miejsca w poszczególnych kategoriach zajęli:

Kat. „Zwierzęta w obiektywie” – Anna Jaroszek IIIc,

Kat. „Przyroda z pomysłem” – Natalia Jakubowska Id,

Kat. „Moje spotkanie z przyrodą – krajobraz” – Aleksandra Wołos IIIf,

Kat. „Świat owadów w makro” – Katarzyna Kowalczyk IIIf.

Prace uczniów można zobaczyć w galerii świetlicy. Zapraszamy.

W konkursie„ MISTRZ SUDOKU” udział wzięło 35 uczniów naszego gimnazjum. Celem konkursu było rozwijanie logicznego myślenia, przewidywania, dostrzegania związków pomiędzy poszczególnymi etapami rozumowania oraz popularyzowanie łamigłówek liczbowych wśród młodzieży szkolnej. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

1m   – Wołos Łukasz (II a)
2m   – Wójcik Paulina (II b)
3m   – Mróz Paulina (II d)
4m   – Kinga Połeć (II f)
5m   – Dominika Kuchciak (III f)

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, których sponsorami byli Rada Rodziców i wydawnictwo WSiP. Uczniowie, którzy zwyciężyli w konkursie sudoku będą reprezentować nasze gimnazjum w Mistrzostwach Sudoku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach.

Życzymy im jak najlepszych wyników i trzymamy mocno kciuki.

Powodzenia !

{gallery}images/pg1/2012-2013/Konkursy/Konkurs fotograficzny i sudoku{/gallery}