Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 23 października 2020 r. odbyła się uroczystość Pasowania Pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Do ślubowania przystąpiły pierwszaki z klasy 1a, 1b i 1c. Do tej niezwykle ważnej uroczystości przygotowały ich wychowawczynie – pani Magdalena Prygiel, pani Teodozja Kamionka oraz pani Małgorzata Tokarczyk.
Nasi Pierwszoklasiści podjęli życiowe zobowiązanie, aby owocnie wykorzystać czas edukacji, zdobywać wiedzę i rozwijać swoje talenty.
Ufamy, że lata spędzone w Szkole Podstawowej nr 4 w Kozienicach będą radosnym czasem zyskiwania prawdziwych przyjaciół oraz okresem świadomego formowania osobowości w duchu ideałów, którym był wierny św. Jan Paweł II, patron naszej Szkoły. Rodzicom naszych pierwszaków życzymy, aby harmonijnie współdziałając ze Szkołą, odnosili sukcesy wychowawcze, a osiągnięcia dzieci były dla Nich źródłem szczerej satysfakcji.
Życzymy pierwszoklasistom odnajdywania w nauczycielach prawdziwych przewodników wprowadzających w skomplikowane tajniki otaczającego świata oraz radości i dumy z bycia uczniami.