Start Piłkarskiego Przedszkola Legii Warszawa w Kozienicach (L)

23 września wystartowało Piłkarskie Przedszkole Legii Warszawa (L) w Kozienicach. Ceremonia otwarcia odbyła się na Stadionie Miejskim. W uroczystym otwarciu uczestniczyli Burmistrz dr inż. Tomasz Śmietanka, pani Wiceburmistrz Małgorzata Bebelska , Dyrektor naszej szkoły Tomasz Trela, Przewodniczący Rady Miejskiej Mariusz Prawda i przedstawiciele Legii Warszawa.

Najważniejsze założenia Piłkarskich Przedszkoli Legia Warszawa:

-kształtowanie poprzez zabawę prozdrowotnych nawyków sportowych
-aktywizacja sportowa dzieci mająca na celu podniesie poziomu sprawności fizycznej
-nauka współpracy- rozwijanie kreatywności i wyobraźni
-nauka postawy Fair Play
-rozwój umiejętności językowych poprzez wprowadzanie w temat zajęć słów i zwrotów w języku angielskim

Zajęcia będą odbywać się w soboty na boisku i hali sportowej zlokalizowanej przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 w Kozienicach (ul. Nowy Świat 24) w godzinach od 10:00 do 11:00 oraz od 11:00 do 12:00

Koszt zajęć to 130 zł/miesięcznie + opłata rejestracyjna 199 zł. Każde dziecko w ramach tej kwoty otrzymuję zestaw do trenowania (koszulka, spodenki, skarpety) na sezon 2017/18.

W przypadku września – opłata zostaje zmniejszona o 50% i będzie wynosić 65 zł z względu na tylko 2 zajęcia (23.09 i 30.09)
Wszystkie szczegóły są dostępne na stronie: www.kozienice.legiasoccerschools.pl