Wybory przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego 2017

Jednym z kluczowych celów działalności Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły jest rozwijanie kompetencji obywatelskich i wychowywanie dzieci i młodzieży w duchu zasad demokratycznych. Okazją ku temu były przeprowadzone w dniu 19 września 2017 wybory przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, w których wzięli udział również najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Zarówno pierwszaki, czwartoklasiści jak i pozostali uczniowie PSP Nr 4 stając przy urnie wyborczej mogli się poczuć pełnoprawnymi członkami szkolnego społeczeństwa, których głos wyborczy ma naprawdę duże znaczenie. Uczniowie zdecydowali, że w roku szkolnym 2017/2018 będzie ich reprezentowała Julia Górka z klasy IIIb, która zdobyła 137 głosów. Zaraz za nią uplasowała się Karolina Pietrzyk (IIIa) z liczbą głosów 129 . Michał Rebiś (IIc) uzyskał 57 głosów, natomiast Katarzyna Mazur (IIIc) zdobyła 45 głosów. Wszystkim gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy udanej współpracy na rzecz wspólnoty szkolnej i Samorządu Uczniowskiego.