Sukces naszych siatkarek

05.03.2016r. w Publicznym Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową na szczeblu powiatu.

W turnieju wzięły udział reprezentacje trzech Gimnazjów: PG Nr1 w Kozienicach, PG Gniewoszów, PG Mniszew.

Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Dziewczęta z naszej szkoły pokonały koleżanki z PG w Gniewoszowie w stosunku 2:0 (25:13, 25:13) oraz z PG w Mniszewie również 2:0 (25:19, 25:20). Wygrywając turniej, drużyna dziewcząt z naszej szkoły będzie reprezentowała nasz Powiat w rozgrywkach na szczeblu międzypowiatowym, które odbędą się w Radomiu.

Skład drużyny: Oliwia Wróbel 2a, Aleksandra Rybakowska 2a, Weronika Gołębiowska 2a, Magdalena Ochocka 3b, Magdalena Komorowska 2a, Patrycja Żak 2a, Katarzyna Płatos 2a, Natalia Kłos 2a, Iza Narojczyk 3e.

Wyniki końcowe:

I miejsce PG Nr 1 w Kozienicach

II miejsce PG w Mniszewie

III miejsce PG w Gniewoszowie

Do turnieju drużynę przygotowywała pani Iwona Świątkowska, a opiekę podczas rozgrywek sprawował pan Jacek Wochniak.