Szanowni Rodzice wszystkich dzieci przedszkolnych uczęszczających do naszej placówki w roku szkolnym 2020/2021

Zapraszamy Państwa od 1 września 2020 roku. Nasza placówka jest czynna w godzinach od 6:00 do 17:00 Państwo przyprowadzacie swoją pociechę wg deklarowanych przez Was jako rodzica godzin pobytu dziecka w przedszkolu, lecz nie później niż do 8:30. Wejście dla dzieci przedszkolnych znajduje się wyłącznie od ulicy Słonecznej i zostało opisane na drzwiach jako wejście nr 3.

Śniadanie rozpoczyna się od godziny 9:00, obiad jest codziennie o godzinie 12:00 i trwa do 30 minut. Potem dzieci 3 i 4 letnie mają czas odpoczynku na leżaku, używając własnej poduszki i kocyka. Nie przebieramy dzieci w pidżamy. Podwieczorek podawany jest dzieciom o 14:30 lub przy wyjściu z przedszkola. Wszystkie posiłki są spożywane w docelowej sali dydaktycznej dziecka.

Prosimy o zabieranie ze sobą dowodu osobistego tak rodzice, jak inni upoważnieni przez państwa opiekunowie, którzy mają zgodę na odbiór Waszej pociechy z przedszkola.

Nowo przyjęte dzieci mogą wchodzić wskazanym powyżej wejściem wraz z rodzicem lub opiekunem z zachowaniem środków higieny (obowiązkowo maseczka i dezynfekcja dłoni przy wejściu)  Pobyt rodzica powinien być możliwie jak najkrótszy mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, pracowników oraz samych Państwa.

Wszelka komunikacja z nauczycielem i państwa pytania będą możliwe drogą internetową na grupach FB oraz ewentualnie telefonicznie. Zostaną Państwo poinformowani o terminie zebrań z rodzicami organizowanych w najbliższych dniach na terenie placówki.