Szkolny etap konkursów przedmiotowych już za nami

Uczniowie naszego Gimnazjum, jak co roku, wzięli udział w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Konkursy adresowane są do wszystkich gimnazjów na terenie województwa mazowieckiego.

Do szkolnego etapu z poszczególnych przedmiotów przystąpili  uczniowie,  głównie z klas drugich i trzecich. Zadania konkursowe stanowiły niejednokrotnie duże  dla nich wyzwanie dla uczniów
i sprawdzały treści wykraczające poza podstawę programową. Do kolejnego etapu, który odbędzie się w Radomiu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

1. Jakub Kęska z kl.3b oraz Jakub Kudła z kl. 3e – konkurs  wiedzy o społeczeństwie (opiekun Maria Rytko)
  2. Jakub Kęska z kl. 3b – konkurs fizyczny (opiekun Urszula Szerszeń )
  3. Grzegorz Kacperek, Jakub Kęska oraz Bartosz Siembor z kl. 3b – konkurs chemiczny (opiekun Bożena Jagiełło ).
  4. Paulina Warmiak z kl. 3b – konkurs polonistyczny (opiekun Dorota Stępień ).
  5. Jakub Kęska – konkurs matematyczny (opiekun Grażyna Śmietanka ).

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnych potyczkach.

cof