Sztafetowe biegi przełajowe szkół podstawowych

W dniu 22.09.2018 o godz. 9.00 na terenie leśnym strzelnicy w Kozienicach odbyły się Mistrzostwa Gminy Kozienice w drużynowych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych klas V-VI. W zawodach wzięły udział szkoły: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Kozienicach, oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Janikowie. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Jakub Karczewski 5a, Oskar Grabowski5a,Tomasz Filipczuk 5b Wojciech Wiśniewski 5b, Wiktor Wiśniewski 5b,Tobiasz Turbak 5b która zajęła III m, oraz drużyna dziewcząt: Oliwia Waligórska 5b Nikola Barańska 5b, Matylda Kusio 5b, Julia Brodowska 5b, Karolina Szczypiór 5b, Julia Kowalik 5a,Paulina Jastrzębska 5a, Aleksandra Popis 5a, Aleksandra Glegoła 5a,Weronika Majdak 5a zajmując IV m.
Klasyfikacja końcowa:
chłopcy:
I m – PSP nr 3
II m PSP nr 1
III m PSP nr 4
dziewczęta:
I m PSP nr 3
II m PSP nr 1
III m PSP nr 2
IV m PSP nr 4
V m PSP Janików
Gratulujemy sportowej postawy i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekunami uczniów byli: Dariusz Bojdziński i Krzysztof Caban.