Sztafetowe drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców na szczeblu międzypowiatowym

8 października 2019r. odbyły się drużynowe biegi przełajowe – sztafety dziewcząt i chłopców rocznika 2005 – 2008 na szczeblu międzypowiatowym w Jedlińsku – teren na Błoniach. W zawodach wzięła udział reprezentacja dziewcząt i chłopców naszej szkoły z klas VI-tych w składzie: (dziewczęta) Nikola Barańska Aleksandra Glegoła , Paulina Jastrzębska,  Julia Kowalik , Matylda Kusio, Weronika Majdak, Aleksandra Popis ,Gabriela Stępień,  Amelia Szczepanik, Karolina Szczypiór, Oliwia Waligórska; (chłopcy)   Oskar Bartosiewicz, Mikołaj Brodowski, Tomasz Filipczuk, Oskar Grabowski, Jakub Karczewski,  Jakub Piątek, Edwin Sałbut,  Kacper Stawarz, Tobiasz Turbak, Wiktor Wiśniewski, Wojciech Wiśniewski.    W biegu wzięło udział 14 drużyn dziewcząt i 12 drużyn chłopców z różnych szkół okręgu radomskiego. Wysoki poziom wydolnościowy rówieśników uniemożliwił zajęcie miejsca w pierwszych szóstkach. Gratulujemy wytrwałości i sportowego ducha walki.

Opiekunami dzieci byli : Krzysztof Caban i Dariusz Bojdziński.