Uroczyste Ślubowanie Klas Pierwszych

Jak co roku w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Na początku uroczystości przemówiła pani wicedyrektor Urszula Szerszeń, która powitała młodzież w gronie gimnazjalistów. Następnie uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów naszej szkoły. Głos zabrała również przedstawicielka klas pierwszych Amelia Worobiec zobowiązując się w imieniu uczniów godnie reprezentować naszą placówkę. Nie zabrakło podczas uroczystości hymnu państwowego, pieśni o patronie, jaka również uroczystego złożenia kwiatów przed popiersiem papieskim.
„Serdeczne gratulacje. Witajcie na pokładzie…” – takimi słowami przywitał koleżanki i kolegów przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Hubert Bączek, który poprowadził całą uroczystość.
Na zakończenie pani wicedyrektor podziękowała młodzieży za piękną postawę i wzorowe zachowanie i zaprosiła wszystkich na dyskotekę, która odbyła się wieczorem.