Wizyta w kinie z okazji Dnia Chłopaka

W poniedziałek 27 września przedszkolaki z grup Krasnoludki i Żabki oraz uczniowie klas pierwszych  pod opieką wychowawczyń świętowali Dzień Chłopaka w kozienickim kinie. Nasi podopieczni mieli okazję obejrzeć film animowany pt.” Mała wielka stopa 2″. Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje.To była nie tylko wspaniała zabawa, ale i nauka. Nasi wychowankowie przekonali się, że w rodzinie jest,, siła”, a także jak ważna jest ochrona środowiska przyrodniczego. Dzieci były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Nic więc dziwnego, że wspomnienia o wycieczce i zdarzeniach jej towarzyszących są bardzo trwałe, zapadają głęboko w pamięci na długie lata. Pieszej wyprawie najmłodszych sprzyjała wspaniała pogoda.