Wysokie miejsca naszej młodzieży w III parafiadzie

III Parafiada Dzieci i Młodzieży w Biegach Przełajowych „Kozienice 2016”

W sobotę 8 października 2016r odbyła się III parafiada dzieci i młodzieży w biegach przełajowych.
Organizatorami byli: Parafia Świętej Rodziny w Kozienicach „UKS OLIMP”. Uroczystego otwarcia dokonał proboszcz parafii pw. Świętej Rodziny w Kozienicach ks. kan. Władysław Sarwa.
Celem imprezy było propagowanie, umocnienie zdrowych i chrześcijańskich zasad współzawodnictwa sportowego, budzenie i wzmacnianie własną parafię i środowisko, propagowanie biegów wśród dzieci i młodzieży jako najprostszej formy rekreacji ruchowej.
W zawodach udział wzięły szkoły reprezentujące parafię z terenu miasta, gminy i powiatu Kozienic.
Start zmagań odbył się na terenie plebanii pw. Świętej Rodziny w Kozienicach .
Uczniowie naszej szkoły reprezentowali parafię pw. św. Krzyża w Kozienicach w klasyfikacji
i indywidualnej zajęli poszczególne miejsca:

Natalia Kozioł – I m.
Izabela Kulesza – II m.
Oliwia Wasińska – III m.
Nikola Karaś – IV m.

Michał Rębiś – I m.
Kacper Wójcik – III m.
Łukasz Klimas – IV m.
Cezary Weronowicz – V m.
Marcin Michalak – VI m.
Marcin Jemioł – VII m.

Uczniowie za miejsca I-III otrzymali medale, natomiast wszyscy uczestnicy zostali obdarowani drobnymi upominkami. Klasyfikacji drużynowej uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce i zostali nagrodzeni pucharem. Opiekunem grupy był nauczyciel wychowania fizycznego Jacek Wochniak.

zdjęcia: J.Wochniak