ZAWODY „SMOCZYCH ŁODZI”

Każda osada „Smoczej Łodzi” składała się z dziesięcioosobowej załogi, w której musiały znaleźć się co najmniej 2 dziewczyny. Wyścig polegał na dwukrotnym przepłynięciu określonego odcinka na czas. Suma dwóch czasów była wynikiem końcowym.

I tak: I miejsce zajęły „ORŁY” w składzie: kapitan Damian Jasek / 2b/ , Ewa Wach / 2 b/, Wiktoria Chmielewska /2b/, Jakub Rębiś /2b/, Maciej Balcerowski /2b/, Mateusz Pujanek /2b/, Armand Ciesielski /2b/, Krzysztof Celuch /2a/, Filip Walos /2e/, Maciej Staszek /2e/, Jakub Piotrowski /2 a/, II miejsce przypadło drużynie „SKY IS THE LIMIT”, a III – „ PŁYWAJĄCYM WĘŻOM”.

Poza tym uczniowie mieli możliwość spróbowania swoich sił w zawodach kajakowych. W indywidualnych zmaganiach I miejsce zajął Damian Jasek /2b/, II miejsce Krzysztof Celuch /2a/, III miejsce Jakub Piotrowski /2a/, a IV miejsce Krzysztof Grzelak /3a/. Po zakończeniu zawodów uczniowie zgodnie stwierdzili, że miło i przyjemnie spędzili czas, a sporty wodne to ciekawa forma aktywnego wypoczynku.

Opiekunami uczniów byli Iwona Świątkowska i Dariusz Bojdziński.

{gallery}images/pg1/2013-2014/sport/Zawody Smoczych Łodzi{/gallery}