Złoto dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych

W dniu 21.09.2019 o godz. 9.00 na Stadionie  Gminnym w Głowaczowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu  w drużynowych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych klas V-VI. W zawodach wzięły udział szkoły: PSP nr 1, PSP nr 2, PSP nr 3, PSP nr 4 w Kozienicach, oraz PSP w Głowaczowie.

W sztafecie dziewczęta jak i chłopcy zajęli  pierwsze miejsce . Najlepsi  biegacze   nagrodzeni  zostali medalami i dyplomem.

Gratulujemy sportowej postawy i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekunami uczniów byli: Dariusz Bojdziński  i Krzysztof Caban.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt  w składzie:

Oliwia Waligórska 6b, Nikola Barańska 6b, Matylda Kusio 6b, Julia Brodowska 6b, Amelia Szczepanik 6b, Julia Kowalik 6a, Aleksandra Popis 6a, Aleksandra Glegoła 6a, Weronika Majdak 6a,Gabriela Stępień.

Oraz drużyna chłopców:

Jakub Karczewski 6a, Oskar Grabowski 6a,Tomasz Filipczuk 6b, Wojciech Wiśniewski 6b, Wiktor Wiśniewski 6b,Tobiasz Turbak 6b ,Kacper Stawarz 6b, Mikołaj Brodowski 6b, Oskar Bartosiewicz6a, Jakub Piątek 6a.